HAKKIMIZDA

OneMOVE Logistics Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle kurulduğu yıldan itibaren uluslararası Denizyolu Taşımacılığı, Karayolu Taşımacılığı, Havayolu Taşımacılığı, Dış ticaret ve Gümrük Antrepo alanlarında liderlik vizyonu ile hizmet vermektedir.

ithalat , ihracat ve transit aktarma Re export hizmetlerini ekonomik ve alternatif yollarla müşterilerimize sunmaktayız. Sahip olduğu vizyon ve açıklık ilkesi doğrultusunda lojistik sektöründeki en küçük gelişmeyi dahi yakından takip etmekte, bunu müşteri beklentilerini en üst düzeyde gerçekleştirecek şekilde yapısına adapte etmektedir.

OneMOVE Logistics , profesyonel kurgusu ve çalışma disiplini sayesinde kısa zamanda yurt içi ve yurt dışında pek çok seçkin kuruluşun Denizyolu Taşımacılığı, Karayolu Taşımacılığı, Havayolu Taşımacılığı ‘nı üstlenmiş ve bu hizmeti başarıyla sürdürmektedir,

OneMOVE Logistics , güçlü iş ortağı kimliğiyle her geçen gün müşteri portföyüne yenilerini katmakta ve sektördeki iderlik hedefini doğru sağlam adımlarla yol almaktadır.

Hedefimiz müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda lojistik hizmetlerini hızlı, güvenilir , ekonomik, etkin kaliteli ve entegre çözümlerle daha iyi ve sürekli olarak sunmaktır. Müşteri memnuniyetini, pozitif gelişme sağlayarak sektördeki yerimizi en üst seviyeye çıkarmak ilk hedefimizdir.

©2017 - OneMove Logistics - Tüm hakları saklıdır

Web Tasarım - Global Medya